realitní služby financování nemovitostí realitní poradenství investice obchod s nemovitostmi Vše s nemovitostmi

Nabídka nemovitostí

Pronájem
126813
Pronájem jednotlivých kancelářských prosto...
Sadová, Domažlice
6 890 Kč / měs.
Pronájem
246320
Pronájem komerčních prostor 115 m2 k provo...
Sadová, Domažlice
13 800 Kč / měs.
Prodej
283925
Samostatný pozemek 7.830 m2 v katastrálním...
Draženov
75 Kč za m2
Prodej Rezervace
282625
Rodinný dům 5+2 s pozemky 712 m2 v klidné,...
Na Rychtě, Plzeň
9 950 000 Kč
Prodej
286125
Zrekonstruovaný venkovský dům 5+1 s pozemk...
Stráž
8 890 000 Kč
Prodej
281025
Pozemek 4.631 m2 k výstavbě RD na okraji o...
Stráž
860 Kč za m2
Prodej
281024
Pozemek 2300 m2 k výstavbě RD na okraji o...
Stráž
1 978 000 Kč
Pronájem
286025
Pronájem komerčních prostor 105 m2 sklad/v...
Cihlářská, Domažlice
95 Kč za m2 / měs.
Prodej
215016
Soubor pozemků zemědělská půda+zeleň 2.5...
Domažlice
300 Kč za m2
Prodej Rezervace
278224
Pozemek 405 m2 k výstavbě RD v obci Čermná...
Čermná
590 000 Kč
Prodej
280523
Pozemek 3.990 m2 k výstavbě RD v přírodní ...
Pec
860 Kč za m2
Pronájem
283824
Pronájem skladovací haly se zázemím a prov...
Nádražní, Kdyně
115 Kč za m2 / měs.

Nenašli jste?

Nenašli jste to, co jste hledali ? Klikněte na náš poptavkovy formulář.

Vložit poptávku
Novinky emailem