realitní služby financování nemovitostí realitní poradenství investice obchod s nemovitostmi Vše s nemovitostmi

O společnosti

1. Chodská realitní kancelář v.o.s. byla založena jako veřejná obchodní společnost v roce 1992 a po celu dobu působnosti se specializuje výhradně na realitní činnost. Od vzniku naší společnosti jsme řádnými členy asociace realitních kanceláří České republiky ARK ČR.

Na trhu s nemovitostmi nabízíme dlouhodobě veškeré služby spojené s naším oborem, jako nejdéle působící realitní kancelář v regionu okresu Domažlice. Hlavní orientací naší kanceláře je zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu prověřených rezidenčních nemovitostí k trvalému i rekreačnímu bydlení, bytů, pozemků a komerčních nemovitostí v Plzeňském kraji, především na Domažlicku v regionu Chodska, Českého lesa a Šumavy.
V rámci působnosti v asociaci realitních kanceláří České republiky jsme schopni zajistit realizaci zakázky kdekoliv (nejen na území ČR), dle konkrétního požadavku klienta.

Kvalifikovaný individuální přístup, dlouhodobá znalost místního trhu a prezentace nabídek pouze prověřených nemovitostí jsou pro naši zavedenou realitní kancelář samozřejmostí, což dokazuje trvalý nárůst realizovaných zakázek a počet našich spokojených klientů. Slušnost, seriózní jednání a doporučení našich klientů nám stále zachovává dobré jméno naší společnosti.

1. chodská realitní ... „ realitka “ doporučená přáteli.

Jsme členy


ARK ČR
Asociace realitních kanceláří České republiky
   

FIABICI
Mezinárodní svaz realitních makléřů
   

CEPI
CEPI - mezinárodní realitní asociace - ARK ČR - člen

 

Certifikáty

Novinky emailem